Chesterton

Våra medarbetare

John Bergius John Bergius
VD, Försäljningschef

john@proseal.se
070-580 47 10
Karlstad
Mikael Forsberg Mikael Forsberg
Pump och Tätningsprodukter
Försäljningsansvar:
Dalarna, Örebro samt Västmanlands län.


mikael@proseal.se
070-385 69 10
Karlstad
     
Anders Dammgård Anders Dammgård
Hydraulik/Pneumatik
Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet

anders@proseal.se
070-317 67 69
Borlänge
     
Per Larsson Per Larsson
Inköp, lager, säljstöd, administration

per@proseal.se
070-340 14 80
Karlstad
Fredrik Gustavsson

Fredrik Gustafsson
Pump och tätningsprodukter, konstruktion, IT

Försäljningsansvar: Värmlands län

fredrik@proseal.se
070-319 14 66

Karlstad
Janove Hellström Jan-Ove Hellström
Servicetekniker

janove@proseal.se
070-340 69 10
Örebro
 

Stefan Hjert

Pump och Tätningsprodukter

Lagerskydd, Hydraulik och Pneumatik


stefan@proseal.se
070-2052554

Karlstad
Bosse Björkmon
Servicetekniker
bo.bjorkmon@proseal.se
070-541 16 65
Karlstad
Morgan Sundfeldt
Servicetekniker

morgan@proseal.se
070-5211495
Karlstad
Ingmar Blom
Serviceledare

blom@proseal.se
070-6306290
Karlstad

Christer Spets


christer.spets@chesterton.com
072-2223522

Karlstad

Kent Holgersson
Servicetekniker

kent@proseal.se
070-6173434

 

 

 

 Karlstad